GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Figuriner 2851073
*
nr 285 1073
Figuriner
2 st. keramik, munkar, H14
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2003
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figuriner keramik munkar religiösa motiv religiöst motiv
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:53
-
4424 Figuriner
2 st, Blanc de chine. Höjd: 11-13 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:46
*
Figuriner
nr 285 1073
Figuriner
2 st. keramik, munkar, H14
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2003 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figuriner keramik munkar religiösa motiv religiöst motiv
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:53 -
4424 Figuriner
2 st, Blanc de chine. Höjd: 11-13 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:46